Cechy i aspekty Frigidaire Cfc09m4aw2

Frigidaire CFC09M4AW2 to pralka typu front-load o szerokości 27 cali z wbudowanym systemem kontroli wilgotności. Posiada ona 11 cykli prania, w tym dwa cykle prania i jeden cykl szybkiego prania. Ponadto, pralka jest wyposażona w system oszczędzania energii, który łączy tryb wstępnego moczenia i wybór wody, aby obniżyć zużycie wody. Pralka posiada również program automatycznego dostosowywania się do wielkości ładunku prania, co pozwala na optymalizację zużycia energii. Pralka posiada również funkcję samoczyszczenia, która pozwala na usuwanie zanieczyszczeń i kamienia z bębna, zapewniając wydajne pranie i długą żywotność. Wreszcie, pralka jest wyposażona w system zabezpieczający przed zalaniem, który automatycznie wyłącza pralkę, gdy poziom wody jest zbyt wysoki.

Ostatnia aktualizacja: Cechy i aspekty Frigidaire Cfc09m4aw2

Komentarze praktyczne

Opublikowano: ABC

Status: Aktualny

Praca w biurze – od A do Z. Specyficzne cechy i aspekty, różne rozwiązania i zagrożenia dla pracodawców i pracowników na podstawie wyników polskich i zagranicznych badań

Artykuł w formie bardzo obszernego opracowania opisuje charakterystykę, aspekty, zastosowane rozwiązania i ich rezultaty w miejscu pracy biurowej. Podstawą merytoryczną tekstu są badania przeprowadzone wśród osób spędzających większość czasu za biurkiem, a zatem w gronie przedstawicieli najwyższej kadry menedżerskiej (właściciele firm, prezesi, dyrektorzy), specjalistów oraz pracowników biurowo-administracyjnych. Wyniki relacjonowanych badań zostały ogłoszone w okresie od jesieni 2007 r. do lipca 2008 r. Źródłem danych są też zebrane przez autorkę opinie, komentarze i doniesienia badaczy i obserwatorów HR na temat miękkich aspektów pracy biurowej, wpływających na relacje międzyludzkie i ich ocenę. Artykuł można polecić specjalistom HRM, menedżerom, jak też wszystkim tym, którzy poszukują argumentów do zmian w swoim środowisku pracy.

Pełna treść dostępna po zalogowaniu do LEX

Drugi sposób podkreśla rolę człowieka oraz stawiakomunikacje, motywacje i przywództwo celem lepszego zaangażowaniacałej załogi w pracę. Definiuje się to jako podejście miękkie itwarde.

Podejścietwarde koncentruje się tylko i wyłącznie naprowadzonym biznesie a ludzie w tym modelu są tylko czynnikiemtwórczym, dzięki któremu osiąga się przewagę konkurencyjną.Nie liczy się jakość a ilość wykonanej pracy. Człowiekasprowadza się jedynie do czynnika ekonomicznego. Uzyskany w tensposób kapitał można odpowiedniego zainwestować po to, by wostateczności osiągnąć zysk. Istnieje jednak niebezpieczeństwo,ponieważ w tym stylu zarządzania nadużycia oraz przekraczaniegranicy etyki zawodowej sprawia, że pracownicy mogą być traktowanitylko i wyłącznie jak towar do osiągnięcia celu.

miękkie, czyli takie, w których najważniejsze aspekty zarządzaniekomunikacją, motywacja, zaangażowanie w pracę, jakość pracy orazprzywództwo odgrywają ważną rolę. Styl zarządzania pozwala natraktowanie człowieka w pełni podmiotowo, a nie przedmiotowo jak wpodejściu twardym. Sprawia to, że załoga staje się partnerem wbiznesie poprzez swoją pracę lepiej identyfikuje się z firmą, wktórej pracuje. W ten sposób uzyskana jakość przekłada się naprzewagę konkurencyjną. W tej metodzie ważne jest poznaniepracowników oraz ich zorganizowanie co sprawia, że realizują oni zpowodzeniem wcześniej założone zadania zawodowe.

  • Corsa-e

    Od160 300 zł

  • CorsaOD74 600 zł

Cechy i aspekty Frigidaire Cfc09m4aw2

Bezpośredni link do pobrania Cechy i aspekty Frigidaire Cfc09m4aw2

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Cechy i aspekty Frigidaire Cfc09m4aw2