Instrukcja obsługi Instrukcja obsługi Electrolux Efl716y

Instrukcja obsługi Electrolux EFL716Y jest przeznaczona dla użytkowników, którzy chcą korzystać z urządzenia w pełni i bezpiecznie. Instrukcja zawiera wszystkie potrzebne informacje dotyczące instalacji, użytkowania i konserwacji urządzenia. Instrukcja jest również bardzo przydatna dla osób, które chcą uzyskać dodatkowe informacje na temat funkcjonalności urządzenia. Wyczerpująca instrukcja obsługi Electrolux EFL716Y pomoże użytkownikom wykorzystać wszystkie funkcje urządzenia w pełni.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi Instrukcja obsługi Electrolux Efl716y

Znalezione kategorie: 40

Tutaj znajdziesz darmowe instrukcje obsługi ELECTROLUX, natychmiast dostępne do pobrania lub oglądania.
Instrukcje są wymienione alfabetycznie według kategorii produktów.
Znaleźć instrukcje obsługi ELECTROLUX są Państwo zainteresowani, proszę kliknąć na kategorii.

Poszukujesz instrukcji obsługi Electrolux EW6T3262P Pralka? Poniżej możesz bezpłatnie obejrzeć i pobrać instrukcję obsługi w formacie PDF. Znajdziesz tam również odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, ocenę oraz opinie użytkowników, które pomogą Ci w optymalnym wykorzystaniu zakupionego produktu. Jeśli to niewłaściwa instrukcja, skontaktuj się z nami.

Czy Twój produkt nie działa, a w instrukcji obsługi brakuje rozwiązania Twojego problemu? Udaj się do Repair Café, gdzie naprawisz swój sprzęt za darmo.

Instrukcja

Ocena

Podziel się z nami swoją opinią na temat Electrolux EW6T3262P Pralka i oceń urządzenie. Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami z tym produktem lub zadać pytanie? Zostaw komentarz na dole strony.

Czy jesteś zadowolony z tego produktu marki Electrolux?
Tak Nie

Zostań pierwszą osobą, która oceni ten produkt

0 głosów

Najczęściej zadawane pytania

Nasz zespół wyszukuje przydatne informacje na temat produktu i udziela odpowiedzi na często zadawane pytania. Jeśli znajdziesz nieścisłości lub błędy w naszych odpowiedziach na pytania, poinformuj nas o tym przy pomocy naszego formularza kontaktowego.

Moja pralka nie odpompowuje wody, co mogę zrobić? Zweryfikowany
Głównym powodem, dla którego pralka nie chce odpompować wody, jest zablokowanie pompy lub węża spustowego. Jeśli twoja pralka ma dostęp do tych części, spróbuj usunąć wszelkie blokady. Jeśli to nie rozwiąże problemu lub jeśli nie masz dostępu do tych części, skontaktuj się z mechanikiem lub producentem.

To było pomocne (20446)

Moja pralka nie uruchamia się po naciśnięciu przycisku Start, co mogę zrobić? Zweryfikowany
W wielu przypadkach drzwi pralki nie zamknęły się prawidłowo. Otwórz i zamknij drzwi i spróbuj ponownie.

To było pomocne (20162)

W pralce nie ma wody, co mogę zrobić? Zweryfikowany
Należy sprawdzić, czy wlot wody jest otwarty i czy wąż doprowadzający nie jest uszkodzony. Jeśli to nie pomoże, należy skontaktować się z producentem.

To było pomocne (7838)

Drzwi mojej pralki nie otwierają się, co mogę zrobić? Zweryfikowany
Przyczyn może być kilka. Najczęstszą przyczyną jest zatkanie filtra. Odłącz urządzenie i sprawdź filtr. W razie potrzeby usuń wszelkie blokady. Lokalizacja filtra różni się w zależności od modelu. Możliwe jest również, że istnieje specjalna dźwignia do otwierania drzwi. Jeśli te opcje nie pomogą, ostatnią opcją jest odłączenie urządzenia na okres 30-60 minut, a następnie próba otwarcia drzwi. Jeśli to nie zadziała, skontaktuj się z producentem lub mechanikiem.

To było pomocne (6012)

Moja pralka bardzo hałasuje lub głośno wibruje. Czy można coś na to poradzić? Zweryfikowany
Możliwe, że pralka nie została wypoziomowana. Można ją wypoziomować, dostosowując wysokość stopek. Problem może być również spowodowany włożeniem do urządzenia zbyt dużej ilości prania. Jeśli wymienione powyżej czynniki nie są przyczyną problemu, skontaktuj się z producentem.

To było pomocne (5648)

W której komorze powinien znajdować się detergent? Zweryfikowany
Większość pralek ma 3 komory na detergent. Te przedziały są często oznaczone I, II i *, aby pokazać, gdzie trafia detergent. Komora I jest używana do prania wstępnego, II do prania zasadniczego, a * do zmiękczania tkanin. Najczęściej używany jest przedział II.

To było pomocne (3501)

Moja pralka pachnie, co mogę z tym zrobić? Zweryfikowany
Istnieją pralki z funkcją samooczyszczania. Jeśli te funkcje nie są dostępne, można dodać 100 ml białego octu lub 100 g kryształków sody i uruchomić w pralce program 90 ℃.

To było pomocne (2821)

Czy można podłączyć pralkę do dopływu ciepłej wody? Zweryfikowany
Pobierana przez pralkę woda może mieć temperaturę do 65°C, ale praca w takich warunkach nie jest zalecana przez większość producentów. W niektórych cyklach prania wykorzystuje się wyłącznie zimną wodę. W takich przypadkach doprowadzenie ciepłej wody może mieć negatywny wpływ na przebieg cyklu prania. Większość pralek jest zaprojektowana tak, aby można je było podłączyć do dopływu zimnej wody.

To było pomocne (2638)

Na co powinienem zwrócić uwagę przenosząc pralkę? Zweryfikowany
Podczas przenoszenia pralki należy zabezpieczyć bęben. Możesz użyć śruby transportowej, która jest dostarczana z każdą pralką i zapobiega przesuwaniu się bębna wewnątrz pralki. Musisz także spuścić całą wodę.

To było pomocne (1161)

Czy mogę ustawić suszarkę i pralkę w stos? Zweryfikowany
Ogólnie rzecz biorąc, można ustawić suszarkę i pralkę bezpośrednio jeden na drugim. Działa to tylko z modelami ładowanymi od przodu. W tym celu zaleca się jednak użycie odpowiedniego akcesorium. Zapobiegnie to wibracjom i upadkom maszyn, a także zapobiegnie uszkodzeniom dolnej maszyny.

To było pomocne (935)

Jaka jest różnica w użytkowaniu pralko-suszarki od oddzielnej pralki i suszarki? Zweryfikowany
Największą zaletą pralko-suszarki jest to, że zajmuje mniej miejsca. Jednak osobna suszarka będzie w stanie wysuszyć więcej niż pralko-suszarka. Pralko-suszarka również zużywa stosunkowo więcej energii i zajmuje więcej czasu.

To było pomocne (861)

Czy mogę podłączyć pralkę do przedłużacza? Zweryfikowany
Urządzenia wymagające dużej mocy, takie jak pralka, nie mogą być podłączone do wszystkich przedłużaczy. Zobacz, jakie jest zużycie energii przez pralkę, które jest wskazywane w watach, i sprawdź, czy przedłużacz sobie z tym poradzi. Istnieją przedłużacze z grubszymi kablami, które są przeznaczone do obsługi większych urządzeń.

To było pomocne (860)

Chcę dowiedzieć się, ile lat ma moje urządzenie marki Electrolux. Jak znaleźć tę informację? Zweryfikowany
Wiek produktu można określić za pomocą numeru seryjnego, który można znaleźć na urządzeniu. Pierwszy znak numeru seryjnego oznacza rok (np. 1 = 2001), a dwa kolejne znaki oznaczają tydzień produkcji (np. 35 = 35. tydzień danego roku). Numer seryjny 13500016 oznacza, że urządzenie zostało wyprodukowane w 35. tygodniu 2001 roku.

To było pomocne (696)

Instrukcja obsługi Instrukcja obsługi Electrolux Efl716y

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi Instrukcja obsługi Electrolux Efl716y

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi Instrukcja obsługi Electrolux Efl716y