Książka danych technicznych Brother 888 H72

Książka danych technicznych Brother 888 H72 to profesjonalna książka przeznaczona dla maszyn drukujących Brother 888 H72. Zawiera ona szczegółowe informacje techniczne dotyczące konfiguracji i instalacji maszyny, a także informacje na temat ustawień, konserwacji, napraw i diagnostyki. Książka danych technicznych zawiera wyraźne instrukcje, które pomogą użytkownikom w wykonaniu wszystkich czynności związanych z maszyną. Zawiera również informacje dotyczące instalacji, konfiguracji i użytkowania oprogramowania. Książka danych technicznych Brother 888 H72 jest niezbędnym narzędziem dla wszystkich użytkowników maszyn drukujących Brother 888 H72.

Ostatnia aktualizacja: Książka danych technicznych Brother 888 H72

Rozwiązania i zbieranie danych diagnostycznych

To narzędzie do wykrywania produktów instaluje na urządzeniu z systemem Windows oprogramowanie pozwalające firmie HP wykrywać i zbierać dane o produktach HP i Compaq, aby zapewnić szybki dostęp do rozwiązań i informacji z zakresu pomocy technicznej. Zbierane dane dotyczą produktów obsługiwanych przez to narzędzie i są używane do ich identyfikowania, oferowania rozwiązań, automatycznego uaktualniania tego narzędzia oraz do zapewnienia komfortu korzystania z produktów, rozwiązań i usług.

Uwaga: To narzędzie działa tylko na komputerach z systemem Microsoft Windows. Narzędzie wykrywa komputery i drukarki HP.

Zbierane dane:

 • System operacyjny
 • Wersja przeglądarki
 • Dostawca komputera
 • Nazwa/numer produktu
 • Numer seryjny
 • Port połączenia
 • Opis sterownika/urządzenia
 • Konfiguracja komputera i/lub drukarki
 • Diagnostyka sprzętu i oprogramowania
 • Atrament firmy HP lub innego producenta i/lub toner firmy HP lub innego producenta
 • Liczba wydrukowanych stron

Szczegóły zainstalowanego oprogramowania:

 • Platforma rozwiązań pomocy technicznej HP – usługa, host lokalny serwera sieci Web i oprogramowanie dla systemu Windows
 • Usuwanie zainstalowanego oprogramowania:

 • Program „Platforma rozwiązań pomocy technicznej HP” można usunąć za pomocą aplikacji Dodaj/usuń programy na komputerze
 • Wymagania:

 • System operacyjny: Windows 7, Windows 8, Windows 8. 1 lub Windows 10
 • Przeglądarka: Google Chrome 10+, Internet Explorer (IE) 10. 0+ i Firefox 3. 6. x, 12. 0+
 • HP kompiluje wyniki. Proces może zająć ok. 3 min, w zależności od używanego komputera i szybkości połączenia internetowego. Dziękujemy za cierpliwość.

  • W tym miejscu znajdują się instrukcje dodawania publikacji.

   Publikacje do systemu może dodać każdy zalogowany użytkownik. Aby zaraportować publikację, należy kliknąć przycisk WYBIERZ i z zaprezentowanej listy wybrać typ publikacji, która będzie wprowadzany do systemu.

   Po wybraniu tego przycisku wyświetli się kreator dodawania publikacji, podzielony na sekcje. Żeby ułatwić poruszanie się po instrukcji każdy typ publikacji oraz każdą sekcję opisaliśmy oddzielnie.

   Dodatkowo w każdej sekcji na samym dole zamieściliśmy odnośniki, aby poruszanie się po formularzu było jeszcze prostsze.

   Do systemu można wprowadzić następujące typy publikacji:

   1. Artykuł
   2. Książka
   3. Książka pod redakcją
   4. Rozdział
   5. Tom pokonferencyjny

   Żeby zapoznać się z instrukcjami do każdego typu pblikacji należy wybrać typ z listy podkategorii dostępnej po lewej stronie.

   UWAGA: Publikacja zostanie zapisania w bazie danych PBN dopiero po przejściu wszystkich etapów formularza. Do czasu zatwierdzenia danych w podsumowaniu użytkownik może dokonywać modyfikacji lub poprawek w poszczególnych formularzach.

   Profil Instytucji to pakiet funkcjonalności dedykowany Importerom Publikacji, czyli instytucjonalnym użytkownikom systemu PBN 2. 0. Funkcjonalności te oparte będą o obecne możliwości dotychczasowego Modułu Sprawozdawczego systemu PBN. Jednocześnie będą dostosowane do przyszłej ewaluacji.
   Jedną z funkcjonalności oferowanych przez Profil Instytucji będzie możliwość powiązania publikacji znajdujących się w zasobach PBN do Profilu Instytucji, co będzie równoznaczne z dotychczasową sprawozdawczością. Publikacje w Profilu Instytucji będą publikacjami, które będą poddawane ewaluacji.

   Profil Autora to pakiet funkcjonalności dedykowany indywidualnym naukowcom – autorom. Każdy autor może prowadzić indywidualnie swój profil, który jest jego własnością. W tym miejscu autorzy mogą prezentować swój indywidualny dorobek publikacyjny.
   Autor może dodawać do swojego profilu publikacje, które znajdują się w repozytorium systemu PBN

   W zakładce znajdziesz informacje o zakończonych procesach oceny eksperckiej oraz o procesie migracji danych

  Pomoc techniczna i pobieranie

  Wyszukaj według produktów

  Wyszukaj według kategorii

  Książka danych technicznych Brother 888 H72

  Bezpośredni link do pobrania Książka danych technicznych Brother 888 H72

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Książka danych technicznych Brother 888 H72