Podręcznik części zamiennych Cafe Chp9530

Podręcznik części zamiennych Cafe Chp9530 to oficjalny dokument, który zawiera wszystkie informacje dotyczące części zamiennych do kawiarki Cafe Chp9530. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje dotyczące wszystkich dostępnych części zamiennych dla tego modelu kawiarki, w tym numery części, opisy i ceny. Ten podręcznik jest szczególnie przydatny dla osób, które kupiły używany model Cafe Chp9530 lub potrzebują informacji na temat części zamiennych do naprawy swojej kawiarki. Podręcznik części zamiennych Cafe Chp9530 jest dostępny w wielu sklepach internetowych, a także w sklepie producenta Cafe Chp9530.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik części zamiennych Cafe Chp9530

Wyszukaj akcesoria i części zamienne.

Nasza wyszukiwarka online pomoże Ci zlokalizować i zakupić oryginalne części zamienne do Twojego urządzenia gospodarstwa domowego. Musisz tylko znać E-numer swojego urządzenia (E-Nr). Zazwyczaj znajduje się on w okolicy drzwiczek lub na tabliczce znamionowej urządzenia.

Wprowadź numer modelu (E-Nr)

Proszę wprowadzić E-numer

Podane dane są niepoprawne

Niepoprawna liczba znaków

Wprowadź prawidłowy E-numer

To pole przyjmuje tylko cyfry

E-numer urządzenia nie istnieje. Sprawdź format dodawanego pliku. Tylko formaty. png i. jpg są akceptowane.

Problem techniczny. Spróbuj ponownie lub wpisz e-numer urządzenia ręcznie.

Proszę wprowadzić numer urządzenia

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zapewniamy, iż Twoi specjaliści mają wszystkie potrzebne im części - szybko, łatwo i niezawodnie, o każdej porze. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowych, naprawionych czy odnowionych części, naszą obietnicą jest Easy Spares®. Dzięki wiodącej pozycji firmy Siemens Mobility w dziedzinie produkcji przyrostowej można uzyskać nawet najbardziej unikalne lub rzadko potrzebne części, również w małych seriach - często z udoskonaleniami konstrukcyjnymi. Dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie produktów wycofanych możesz polegać na oferowanej przez nas dostępności właściwych części przez cały okres eksploatacji Twoich systemów. Easy Spares – na cały okres eksploatacji.

Logistyka części zamiennych - 100% Railability®

Wydajne łączenie zapotrzebowania i szybka dostawa części zamiennych:

 • Od składowania operacyjnego z wysokim zaangażowaniem kapitału do dostaw bieżących

 • Od drogich rezerw bezpieczeństwa do gwarantowanej dostępności określonych części zamiennych
 • Od zamówień manualnych do całodobowych zamówień sieciowych z poziomu systemu Rail Mall
 • Od szeregu dostawców do zakupów „jednookienkowych” w zakresie wszystkich Państwa potrzeb w dziedzinie części eksploatacyjnych
 • Więcej na temat łatwych części zamiennych
Druk 3D dla przemysłu kolejowego - korzyści:
 • Uproszczone komponenty
 • Zmniejszenie czasu dostawy
 • Zmniejszenie jednorazowych kosztów
 • Swoboda projektowania
 • Rozwiązania dla komponentów wycofanych
 • Szybkie naprawy
Więcej na temat druku 3DBezpieczne zaopatrzenie w części zamienne na cały okres użytkowania


Prewencyjne zarządzanie częściami wycofanymi:

 • Zmniejsza przyszłe koszty wycofań
 • Minimalizuje ryzyko przestojów i potencjalnych kar administracyjnych za opóźnienia
 • Umożliwia szybką reakcję


Reaktywne zarządzanie wycofaniami:

 • Niezawodna ochrona inwestycji
 • Zmniejszenie kosztów poprzez krótkoterminowe rozwiązania przejściowe
 • Zmniejszenie kosztów eksploatacji
Więcej na temat części wycofanychIdentyfikacja i zamawianie części zamiennych z poziomu aplikacji

Szybkość zamiast drogich zapasów:

 • Aplikacja do identyfikacji części, sprawdzania stanów magazynowych i zamawiania
 • Zrób zdjęcie uszkodzonej części przy pomocy smartfonu
 • Automatyczna identyfikacja z analizą obrazu w czasie rzeczywistym
 • Automatyczne zapytanie o stan magazynowy; aplikacja pokazuje dostępność części
 • Zamówienie online przez aplikację z poziomu Siemens Rail Mall
Więcej na temat Easy Spares IdeaSzybka naprawa części zamiast ich wymiany


Szybka, wysokiej jakości naprawa komponentów:

 • 33 warsztaty w 15 krajach
 • Naprawy komponentów elektrycznych i mechanicznych
 • Ponad dziesięć lat doświadczenia
Więcej na temat łatwej naprawy

Serwis części zamiennych

Utrzymywać na stanie czy zamawiać na bieżąco? To Twoja decyzja. Jednak rosnąca presja kosztowa ogranicza wysokie rezerwy bezpieczeństwa części zamiennych. Usługi Siemens Mobility pozwalają zoptymalizować posiadane zapasy części zamiennych. Części krytyczne trzymaj pod ręką, a jednocześnie szybko i łatwo identyfikuj i zamawiaj te komponenty, których potrzebujesz rzadziej.

Siemens Mobility zapewnia najważniejsze części zamienne w ciągu 24 godzin w dowolnym miejscu w Europie i w ciągu 48 godzin w dowolnym miejscu na świecie, wyłączając kwestie celne. Ale to, co naprawdę ułatwia składowanie części zamiennych, to nasza koncepcja Easy Spares: "Mamy zapasy wszystkich części, których składowanie ma sens". Dzięki bardzo udanemu zastosowaniu w lokomotywach Vectron, koncepcję tę można zastosować również w wersji "lekkiej" w tramwajach Combino. Dla części mechanicznych, które nie mogą być ekonomicznie magazynowane przez dziesięciolecia, stosujemy produkcję przyrostową - z gwarantowaną dostawą przez ponad 30 lat, oferującą nawet do 90 procent oszczędności czasu w porównaniu z produkcją mechaniczną, a jednocześnie swobodę dokonywania funkcjonalnych i ergonomicznych ulepszeń.

System Easy Spares Next GenerationIdentyfikacja w 10 sekund, zamówienie w 3 minuty i dostawa w 24 godziny. Przez długi czas była to wizja - teraz stała się rzeczywistością. Produkty serwisowe stojące za prowadzonym procesem holistycznym zostały w ostatnich latach zmontowane jak układanka. Finalny obraz jest już kompletny, a nasi klienci mogą korzystać z niezawodnego cyfrowego zamawiania materiałów. Oto nasz system Easy Spares Next Generation™.

Easy Spares - kompleksowa logistyka części zamiennych z gwarancją dostawy

Gwarantowana dostępność zamiast drogich rezerw bezpieczeństwa: Dzięki kompleksowej logistyce dostaw części zamiennych oferowanej przez Siemens Mobility klienci mogą zminimalizować wielkość nakładów związanych z częściami i czerpać korzyści z zamówień całodobowych i całotygodniowych, oferujących szybką, gwarantowaną dostawę określonych części w ciągu jednego dnia roboczego w Europie - a w razie potrzeby nawet szybciej.

Easy Sparovation Part - produkcja przyrostowa części zamiennych

W Easy Sparovation Part, drukujemy wymagane przez ciebie części zamienne w technologii 3D, bez użycia narzędzi. Produkcja przyrostowa otwiera nowe możliwości wymiany i modernizacji części i ulepszenia pojazdów dzięki nowym komponentom, które są lżejsze i mocniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Łatwe rozwiązania w zakresie przestarzałych części zamiennych - bezpieczne zaopatrzenie w części zamienne na przyszłość

Zapobiegaj przestojom i wyłączeniom z powodu niedostępności części wycofanych, unikając niepotrzebnych kosztów. Dzięki naszym zgodnym z normą IEC 62402 rozwiązaniom w zakresie przestarzałości, dbamy o dostawę części zamiennych przez cały okres eksploatacji Państwa systemów, stosując reaktywne i zapobiegawcze zarządzanie przestarzałością.

Prototype Easy Spares IDea - Identyfikacja i zamawianie części przy pomocy aplikacji, na podstawie technologii przyszłości

Uprość i przyspiesz swoje zamówienia części zamiennych w przyszłości. rozwiązanie Easy Spares IDea Siemens Mobility oferuje identyfikację części, zapytania o poziom zapasów i zamawianie w obrębie jednej i tej samej aplikacji. Pozwala to zaoszczędzić ogromne koszty eksploatacyjne.

Easy Repair - ekonomiczna alternatywa dla nowych części zamiennych

Siemens Mobility Services dba o to, aby Twoje komponenty były naprawione zgodnie z najwyższymi standardami jakości i gotowe do pracy tak szybko, jak tylko to możliwe. Dzięki naszemu rozwiązaniu Easy Repair, zapewniamy, że zaoszczędzisz maksymalny czas i koszty.

ReferencjeTechnologia wytwarzania przyrostowego już teraz poprawia operacje kolejowe, czego dowodzą poniższe Referencje dla Serwisu części zamiennych.

Deutsche Bahn AG

Pociągi dużych prędkości

W puszce

Pierwsza drukowana w 3D skrzynka zaciskowa dla pociągów dużych prędkości, wykonana przy użyciu selektywnego procesu topienia laserowego.

Technologia oszczędza koszty magazynowania oraz koszty narzędzi i prototypów w porównaniu z konwencjonalną produkcją bieżącą bardzo małych serii.

Komponenty wykonane przy użyciu wytwarzania przyrostowego są wyższej jakości niż tradycyjnie wykonane oryginały

Miasto Ulm

Niemcy

Tramwaj Combino

Podłokietniki na żądanie

Wydruk 3D dziesięciu podłokietników foteli motorniczego dla tramwajów Combino - szybko, łatwo i ekonomicznie.

Rozszerzona funkcjonalność dzięki wbudowaniu przełącznika nastaw - ergonomicznie zoptymalizowana konstrukcja z podpórką na kciuk.

Dodanie pożądanej funkcjonalności (przełącznika) bez dodatkowych kosztów, dzięki procesowi topienia złoża proszkowego

GOSPODARKA CZĘŚCIAMI ZAMIENNYMI

Gospodarka częściami zamiennymi dotyczy tego, w jak usystematyzowany i ustrukturyzowany sposób trzeba się obchodzić z częściami zamiennymi, aby umożliwić wydajne zarządzanie zapasami prowadzące do zwiększonej dostępności i zmniejszające ilość nakładów kapitałowych.

Utrzymanie ruchu skutkuje często jakąś formą rozchodu materiałów. Awaria często pociąga za sobą poważne problemy, które mogą się nasilić, jeśli części zamienne nie są dostępne.

Brak części zamiennych oznacza ryzyko przestoju z przyczyn wewnętrznych, co może doprowadzić do niższej jakości produktów, spowodować emisje niebezpieczne dla środowiska/otoczenia i stworzyć zagrożenie dla załogi. Prowadzi to zazwyczaj do nagromadzenia nadmiernej liczby części zamiennych, co często skutkuje wielkimi nakładami kapitałowymi. Możliwe, że planowanie rozchodu części zamiennych okaże się trudne, gdyż zależy ono od zmiennego zapotrzebowania. Ważne jest zatem, żeby posiadać odpowiedni zapas części zamiennych na miejscu. Zmniejsza to przestoje w produkcji z przyczyn wewnętrznych i upraszcza utrzymanie ruchu urządzeń. Celem gospodarki częściami zamiennymi jest zapewnienie możliwie najniższych kosztów całkowitych.

Koszt całkowity obejmuje zapasy, administrację i różne formy kosztów spowodowanych brakami.

Piramida pokazuje różne aspekty zarządzania częściami zamiennymi

WIZJA

PRZYKŁAD GOSPODARKI CZĘŚCIAMI ZAMIENNYMI
 • Wybrane metody i systemy oraz wszystkie osoby zatrudnione muszą współgrać i współpracować ze sobą w celu osiągnięcia efektywnych kosztowo zapasów części zamiennych.
 • Mamy przejrzyste i konkretne kluczowe wskaźniki efektywności, które odzwierciedlają to, jak wdrażamy metody pracy i oszczędności kosztów w magazynie.
 • Gospodarka częściami zamiennymi to istotny czynnik zwiększenia dostępności w obszarze produkcji.
 • Pracujemy w sposób ustrukturyzowany, aby zapewnić należyty porządek w magazynach, gdzie oznakowanie obiektów jest również przejrzyste i funkcjonalne

STRATEGIA

PRZYKŁAD GOSPODARKI CZĘŚCIAMI ZAMIENNYMI
 • Obiekty (artykuły) są zapisane i dowiązane przez pracowników technicznych do obiektów w systemie CMMS. Pobranie obiektów zużywalnych i części zapasowych zapisuje się bezpośrednim dowiązaniem do odpowiedniej pracy w systemie CMMS.
 • W celu optymalizacji składowania wykorzystujemy ocenę zapotrzebowania i klasyfikację obiektów, żeby stwierdzić, czy części zamienne powinny być składowane lub nabywane, kiedy pojawi się taka potrzeba.

CELE I KLUCZOWE WSKAŹNIKI EFEKTYWNOŚCI

Celem prowadzenia gospodarki częściami zamiennymi jest zapewnienie możliwie najniższych kosztów całkowitych, nie zaburzając przy tym dostępności.

Wysoki poziom dostępności wymaga, żeby części zamienne były dostępne lub żeby czas ich dostarczenia był możliwie najkrótszy. Jeśli występują jeszcze awarie, trzeba je zidentyfikować i skorygować możliwie najszybciej. Koszt całkowity obejmuje koszty magazynowania, administracji i różne rodzaje braków.

Niektóre przykłady kluczowych wskaźników efektywności stosowanych w celu pomiaru gospodarki częściami zamiennymi to:

 • Ilość i wartość zapasów
 • Liczba zamówień awaryjnych
 • Wartość materiału zezłomowanego
 • Koszt całkowity (koszty magazynowania + koszty wynikające z braków)
 • Przestój z przyczyn wewnętrznych (spowodowany brakiem części zamiennych)
 • Koszty magazynowania
 • Wskaźnik obrotu (bez części zapasowych)

Ocena zapotrzebowania na części zamienne

Działania konserwacyjne i naprawcze często pociągają za sobą potrzebę wymiany części dostępnej w magazynie. Należy zatem składować wybrane części zamienne, aby uniknąć zbędnych przestojów z przyczyn wewnętrznych w produkcji spowodowanych długim czasem realizacji. Obiekty (artykuły) są zarejestrowane i dowiązane do obiektów w systemie, aby skrócić czas realizacji podczas zamawiania. W przypadku okresowych działań konserwacyjnych, takich jak utrzymanie ruchu ustalone zawczasu, części zamienne powinny zostać zamówione pod działanie planowe, a nie powinny być trzymane na stanie. Koszty trzymania zapasów na stanie należy zestawić z kosztami powstałymi na skutek ich braku, ale jest jeszcze kilka innych czynników, które muszą zostać wzięte pod uwagę w celu dokładnej oceny potrzeb.

Przykłady danych związanych z oceną potrzeb:

 • Statystyka zużycia
 • Współpraca z dostawcami
 • Zaangażowanie techników i kierowników odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu
 • Klasyfikacja części zamiennych

Klasyfikacja części zamiennych

W celu ułatwienia zadań związanych z optymalizacją zapasów obiekty podzielono na następujące kategorie:

Materiały zużywalne

 • Obiekty, których nie można uważać za części zamienne, a które mogą mieć wysoki wskaźnik zużycia lub niewielką wartość.

Zużywalne części zamienne

 • Obiekty standardowe takie jak czujniki, siłowniki czy zawory, które można zastosować do wielu rodzajów urządzeń; mają one często niewielką wartość i krótki czas dostawy.

Części zapasowe

 • Części zamienne składowane w celu uniknięcia długich i kosztownych przestojów. Mogą być drogie i często mają długi czas dostawy

PRZYGOTOWANIE CZĘŚCI ZAMIENNYCH I REJESTRACJA

Poniższy schemat procesu pokazuje obowiązki i procedury dotyczące zakupu i rejestracji części zamiennych w normalnych warunkach. Pracownik techniczny odpowiedzialny za przygotowanie odpowiada również za zapewnienie przygotowania części zamiennych dla linii lub urządzeń w wyznaczonym obszarze odpowiedzialności. Osoby odpowiedzialne za zarządzanie utrzymaniem ruchu mogą zostać poproszone o udzielenie wspomagania w tej pracy.

AWARYJNE ZAPOTRZEBOWANIE NA CZĘŚCI ZAMIENNE (obiekty niebędące na stanie)

Poniższy schemat pokazuje przydział obowiązków i procedur dotyczących zakupu i rejestracji części zamiennych w warunkach awaryjnych. Odpowiedzialność za zakupy awaryjne leży po stronie osób zarządzających utrzymaniem ruchu lub po stronie kierownika działu, podczas gdy gromadzenie faktów i składanie zamówień należy do obowiązków techników utrzymania ruchu, którzy mogą się zwrócić z prośbą o wspomaganie do osób zarządzających utrzymaniem ruchu. com/wp-content/webp-express/webp-images/doc-root/wp-content/uploads/2021/05/PL_EmergencySparePartsNeeds. webp? x27201" alt="Emergency spare Parts" width="7280" height="2600"/>

Czytasz dalej?
Przejdź do następnego rozdziału, aby przeczytać o PRZEMYŚLANE
ZARZĄDZANIE BHP
.

Kontynuuj

Download the pdf version!

Podręcznik części zamiennych Cafe Chp9530

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik części zamiennych Cafe Chp9530

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik części zamiennych Cafe Chp9530