Podręcznik wyboru Cisco Ubr10 Mc5x20s

Podręcznik wyboru Cisco UBR10 MC5x20s jest przydatnym narzędziem do wyboru sprzętu sieciowego dla środowiska sieciowego. Zawiera szczegółowe informacje o wszystkich urządzeniach, wbudowanych funkcjach i opcjach, a także wskazówki dotyczące doboru sprzętu. Podręcznik przedstawia szczegółowy opis każdego urządzenia, w tym jego wymiarów, wagę, wbudowaną pamięć, porty i funkcje, a także dane techniczne. Dodatkowo zawiera informacje dotyczące dostępnych opcji i akcesoriów związanych z urządzeniem, w tym ogólne informacje o konfiguracji i instalacji. Pozwala to użytkownikom wybrać odpowiednie urządzenie i skonfigurować je zgodnie z ich potrzebami.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik wyboru Cisco Ubr10 Mc5x20s

Darmowe pobieranie PDF Podręcznik Instalacji dla Cisco Systems uBR10-LCP2-MC16E Router Sieciowy

Popularność:

450 wyświetleniaPrzelicz strony:32 stronyTyp pliku:PDFRozmiar pliku:3. 66 Mb
Darmowe pobieranie PDF Podręcznik Instalacji dla Cisco Systems uBR10-LCP2-MC16S Router Sieciowy

Popularność:

682 wyświetleniaPrzelicz strony:32 stronyTyp pliku:PDFRozmiar pliku:3. 66 Mb

Routery i przełączniki Cisco stały się synonimem niezawodnych technologii sieciowych. Miliony sieci na całym świecie działają dzięki tym urządzeniom. Niestety, jeśli sieć oparta na technologii Cisco ma być bezpieczna i bezawaryjna, wymaga wiedzy i zaangażowania od administratora. Tymczasem sieci komputerowe są jedną z najtrudniejszych koncepcji w informatyce. Poziom złożoności tego zagadnienia bywa przytłaczający, a dotychczas wydawane książki o sieciach są zbyt akademickie i teoretyczne. W żaden sposób nie ułatwiają przyswojenia praktycznych umiejętności.

Jeśli chcesz nauczyć się administrowania siecią Cisco, ale czujesz się przerażony nieprzystępnymi podręcznikami, to trzymasz w ręku właściwą książkę. Bez wkuwania teorii zaczniesz wykonywać konkretne zadania. Będziesz poznawać różne pojęcia podczas ćwiczeń i zobaczysz, jak nabierają sensu. Dowiesz się, jak zaimplementować struktury i układy interfejsu użytkownika. Poznasz architekturę MVVM i nauczysz się implementować ją w swoich aplikacjach. Zrozumiesz trudniejsze zagadnienia, takie jak włączanie do aplikacji funkcji specyficznych dla danej platformy mobilnej, współpraca z usługami Microsoft Azure App oraz obsługa zewnętrznych bibliotek, takich jak Razor. Ile czasu będziesz potrzebować? Wystarczą przerwy obiadowe na przestrzeni jednego miesiąca!

W książce między innymi:

  • podstawowe pojęcia: ramki, domeny rozgłoszeniowe, MAC, protokoły
  • system IOS i zarządzanie przełącznikami
  • LAN-y, VLAN-y i wirtualne interfejsy
  • zarządzanie serwerem DHCP
  • zapewnianie bezpieczeństwa sieci
  • rozwiązywanie problemów i przywracanie pracy po awarii

Sieci Cisco — niezawodne rozwiązania!


Ben Piper jest inżynierem systemów informatycznych, praktykującym konsultantem IT i autorem książek o sieciach komputerowych. Posiada liczne certyfikaty firm Cisco, Citrix i Microsoft, w tym CCNA i CCNP Cisco. Jest autorem ponad 17 kursów w serwisie Pluralsight. Koncentruje się na zarządzaniu sieciami, certyfikacji CCNP Cisco oraz administrowaniu serwerami Windows.

Ten produkt jest niedostępny. Sprawdź koszty dostawy innych produktów.

Podręcznik wyboru Cisco Ubr10 Mc5x20s

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik wyboru Cisco Ubr10 Mc5x20s

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik wyboru Cisco Ubr10 Mc5x20s