Specyfikacja i rysunek Ge Gld5604v00cc

Ge Gld5604v00cc to jeden z nowszych modeli silników firmy GE. Jest to 4-suwowy, ośmiozaworowy silnik wysokoprężny o mocy maksymalnej 581 KM i maksymalnym momencie obrotowym 2200 Nm przy 1600 obrotów na minutę. Silnik ten ma mocny, lekki blok i korbowód, który pozwala na szybki, płynny rozruch i wysoką wydajność. Specyfikacja tego modelu obejmuje takie funkcje, jak: 11-stopniowa skrzynia biegów o zmiennej prędkości, zawory zintegrowane z przepustnicami, systemy sterujące do zarządzania paliwem, układ chłodzenia, systemy sterujące do zarządzania olejem i wiele innych. Dodatkowo silnik ten jest wyposażony w rysunek Ge Gld5604v00cc, który pokazuje szczegółowo konfigurację silnika, w tym wszystkie jego części, głowicę, wałki, czujniki i inne podzespoły.

Ostatnia aktualizacja: Specyfikacja i rysunek Ge Gld5604v00cc

Rodzaj i szybkość procesora, karta graficzna, pojemność dysku, pamięć RAM.

Gdy planujesz zakup nowej gry czy oprogramowania musisz wpierw upewnić się, że twój sprzęt spełnia jego wymagania sprzętowe - przynajmniej minimalne, najlepiej też zalecane. Musisz wiedzieć, jak sprawdzić specyfikację twojego komputera - z tej strony dowiesz się jak to zrobić.

Do sprawdzenia specyfikacji możesz posłużyć się zewnętrznym oprogramowaniem. Najlepszym przykładem jest tutaj program Everest, z którego dowiesz się nie tylko jaka karta graficzna siedzi w twoim komputerze, ale także bardzo szczegółowych danych - jak wersja BIOSu czy ilość wolnych gniazd pamięci RAM.

Jeśli jednak nie potrzebujesz tak zaawansowanych informacji, nie musisz sięgać po programy. W pierwszej kolejności możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy na ikonkę Ten komputer (1) i wybrać z listy opcję Właściwości (2). Jeśli korzystasz ze starszych wersji systemu Windows, ikonka Ten komputer będzie mieć nazwę Mój komputer bądź po prostu Komputer.

W nowym oknie znajdziesz informację o swoim procesorze (3), zainstalowanej pamięci RAM (4), a także o wersji systemu operacyjnego (5). Jeśli z kolei chcesz poznać informacje o swojej karcie graficznej, możesz kliknąć w przycisk Menedżer urządzeń (6), a następnie rozwinąć sekcję Karty graficzne (7), gdzie znajdziesz model urządzenia.

Ostatnią sprawą jest dysk twardy. By sprawdzić czy masz wystarczająco dużo wolnego miejsca, kliknij po prostu dwa razy na wspominaną wcześniej ikonkę Ten komputer i spójrz pod sekcję Urządzenia i dyski (8). Tu wyświetlają się wszystkie partycje na twoim komputerze - przy każdej z nich znajdziesz też ilość wolnego miejsca. com/003_poradnik_pc_jak_sprawdzic_specyfikacje_komputera. jpg/BROK/resize/1920x1920%3E/format/jpg/quality/80/003_poradnik_pc_jak_sprawdzic_specyfikacje_komputera. jpg/BROK/resize/690%3E/format/jpg/quality/75/003_poradnik_pc_jak_sprawdzic_specyfikacje_komputera. jpg/BROK/resize/1380%3E/format/jpg/quality/75/003_poradnik_pc_jak_sprawdzic_specyfikacje_komputera. jpg 2x" width="690"/>

Te informacje w zupełności wystarczą by określić, czy dany program bądź gra uruchomią się na komputerze - oczywiście w oparciu o dane podane przez producenta. W skrajnych sytuacjach może się jednak okazać, że komputer, mimo spełniania wymagań, będzie wolno działał - bądź wręcz pojawi się zjawisko stutteringu. Wtedy też konieczne będą dodatkowe działania, by przywrócić sprzęt do pełnej sprawności.

Poprzednio: Stuttering: gra przycina, przyczyny, jak naprawić

Spis treści: Komputer bez tajemnic - poradnik użytkownika PC

Następnie: Jak wyczyścić historię przeglądarki

key features

 • All-Around Cooling - równomierne chłodzenie

 • Kostkarka

  Metal Cooling

  Kompresor Digital Inverter – 20 lat gwarancji

Cieńsze ścianki, więcej miejsca wewnątrz

SpaceMax™

Przechowuj więcej żywności w przestronnym wnętrzu o pojemności 617 litrów. Dzięki unikalnej technologii SpaceMax™ i zastosowaniu wysokowydajnej izolacji, ścianki urządzenia są cieńsze. Lodówka zyskała więcej przestrzeni użytkowej bez zwiększania zewnętrznych wymiarów lub obniżania wydajności energetycznej.

Chłodne powietrze w każdym zakamarku lodówki

All-around Cooling

System All-around Cooling sprawia, że chłodne powietrze dociera do każdego zakamarka lodówki. Jest wdmuchiwane przez liczne otwory znajdujące się na poziomie każdej półki, dzięki czemu w lodówce panuje stała temperatura, a żywność pozostaje świeża.

Niższe rachunki za prąd i cicha praca

Kompresor Digital Inverter

Ciesz się doskonałą wydajnością i bezawaryjnością* swojej lodówki. Technologia Digital Inverter automatycznie dostosowuje prędkość kompresora w zależności od zapotrzebowania na chłodzenie (aż 7 poziomów), aby zapewnić wydajniejszą pracę. Dzięki temu oferuje również najdłuższą na rynku trwałość* i 20-letnią gwarancję**.

* Nagrodzony certyfikatem "Nawet 21 Lat Działania" przez stowarzyszenie Association for Electrical, Electronic & Information Technologies w Niemczech (Verband Deutscher Elektrotechniker - VDE). Rzeczywista żywotność może się różnić w zależności od sposobu użytkowania.
** 20-letnia gwarancja dotyczy kompresora i obowiązuje dla wybranych modeli urządzeń. Przyznawana jest wyłącznie na urządzenia zakupione po 1 lipca 2022 r. Dla urządzeń zakupionych przed 1 lipca 2022 r. przysługuje 10-letnia gwarancja na kompresor.

Nowoczesny i stylowy design

Grafitowa stal

Nadaj swojej kuchni elegancki wygląd, który odzwierciedla bieżące trendy prostej i czystej formy. Lodówka została wyposażona w wyjątkowo piękne, płaskie drzwi wykonane z grafitowej stali. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i ukrytym uchwytom drzwiczek, lodówka będzie idealnie pasować do wnętrza.

Stabilne warunki przechowywania

Metal Cooling

Zachowaj świeżość produktów nawet wtedy, gdy często otwierasz i zamykasz drzwi lodówki. Metalowe wykończenie tylnej ścianki zapewnia lepszą izolację lodówki i ogranicza wahania temperatury w jej wnętrzu.

Szybkie chłodzenie i intensywne zamrażanie

Power Cool / Power Freeze

Ciesz się szybkim chłodzeniem - przycisk Power Cool uruchamia intensywne wdmuchiwanie zimnego powietrza do chłodziarki i umożliwia szybkie schłodzenie produktów spożywczych oraz ulubionych napojów. Natomiast Power Freeze zapewnia szybkie zamrożenie dużej ilości produktów.

Więcej lodu i miejsca do przechowywania

Automatyczna kostkarka

Automatyczna kostkarka sama produkuje i przechowuje lód w kostkach. Jest o połowę mniejsza niż standardowe kostkarki, mimo to wytwarza niemal tyle samo lodu.

Zachowaj oryginalny smak i aromat

Filtr dezodoryzujący

Zachowuj dłużej oryginalny smak i aromat produktów spożywczych. Wbudowany filtr dezodoryzujący z naturalnych włókien eliminuje silne zapachy, ponieważ powietrze bezustannie przepuszczane jest przez filtry z aktywnego węgla. Nie ma więc potrzeby korzystania z innych rozwiązań do walki z niechcianymi zapachami.

Z łatwością przechowuj więcej

Szuflada na warzywa i owoce

Ta pojemna szuflada zapewnia wygodne miejsce do przechowywania dużej ilości świeżych warzyw i owoców. Jej rozmiar ułatwia znalezienie pożądanego produktu, ponieważ wszystko umieszczone jest w jednej, łatwo dostępnej przestrzeni.

Specyfikacja

 • Pojemność brutto635 l ‎

  Szerokość netto912 mm

  Wysokość obudowy z zawiasem netto1780 mm

  Głębokość z uchwytem drzwi netto716 mm

  Waga netto107 kg

  Typ chłodzeniaAll-Around Cooling

  Zobacz więcejUkryj wszystkie specyfikacje

Pomoc

Znajdź odpowiedź na swoje pytanie dotyczące produktu

Podręcznik użytkownika i pliki do pobrania

 • Instrukcja obsługi

  • Wersja 2. 0
  • 8. 99 MB
  • 2022-10-11
  • Zobacz więcej treści

   {{family. currentModel. displayName}}

   {{family. modelCode}}

   Aktualna cena: {{model. currentPriceDisplay}}Od {{model. monthlyPrice}} / mies.{{model. months}} zł / mies.

   Cena miesięcznie: lub

   Price without VAT: {{model. vatFreePriceFormatted}}

   Price with discount: {{model. currentPriceDisplay}}

   Price before: {{model. priceDisplay}}

   Original Price: {{model. priceDisplay}}{{model. savePrice}}

   • {{summary. title}}

    {{summary. value}}{{summary. unit}}

   • Porównaj modele

    Zobacz modele z podobną specyfikacją i funkcjami

    Staramy się aby wszelkie przedstawione powyżej informacje były jak najbardziej aktualne. Jednakże uprzejmie prosimy, abyś przed podjęciem ostatecznej decyzji o zakupie produktu zapoznał się z jego szczegółowymi danymi technicznymi dostępnymi w punktach sprzedaży lub u naszych specjalistów.

    Zdjęcia służą jedynie jako ilustracja przykładowego użycia. Akcesoria sprzedawane są oddzielnie. Właściwości i specyfikacje produktów są aktualne na dzień wprowadzenia do sprzedaży i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.

    Bestsellery 2022 - W oparciu o raporty wewnętrzne sprzedaży Samsung Polska, dane odsprzedażowe w ujęciu ilościowym za 2022.

    1 – Obsługa 4K 120 Hz HDR, 8K 60 Hz HDR i zmiennej częstotliwości odświeżania (VRR), jak określono w specyfikacji HDMI 2. 1a.

    2 – DisplayPort 1. 4a

    Porównaj specyfikacje serii 40

    Zobacz pełną specyfikację

    Porównaj specyfikacje serii 30

    Zobacz Pełną Specyfikację

    Porównaj specyfikacje serii 20

    Porównaj specyfikacje serii 16

    GeForce Karty graficzne i komputery z układami RTX z serii 40

    GeForce Laptopy z układami RTX z serii 40

    GeForce Karty graficzne i komputery z układami RTX z serii 30

    Laptopy z układami GeForce RTX z serii 30

    © 2022 NVIDIA Corporation. NVIDIA, logo NVIDIA, GeForce i GeForce RTX są zarejestrowanymi znakami towarowymi i/lub znakami towarowymi NVIDIA Corporation w Stanach Zjednoczonych i innych państwach. Wszystkie pozostałe znaki towarowe i prawa autorskie przynależą do odpowiednich właścicieli.

 • Specyfikacja i rysunek Ge Gld5604v00cc

  Bezpośredni link do pobrania Specyfikacja i rysunek Ge Gld5604v00cc

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Specyfikacja i rysunek Ge Gld5604v00cc